Plisy CLASSIC

Plisy CLASSIC to nowoczesny sposób zasłonięcia okien, który pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Możliwość przesuwania plisy od góry i od dołu w świetle okna pozwala na dowolną regulację dopływu światła.
Przystępna cena, solidne wykonanie i zastosowanie tkanin pierwszego gatunku do ich wykonania to główne atuty PLIS CLASSIC...
Plisy CLASSIC to nowoczesny sposób zasłonięcia okien, który pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Możliwość przesuwania plisy od góry i od dołu w świetle okna pozwala na dowolną regulację dopływu światła.
Przystępna cena, solidne wykonanie i zastosowanie tkanin pierwszego gatunku do ich wykonania to główne atuty PLIS CLASSIC.
Bogata kolorystyka zarówno tkanin, jak i profili pozwala dopasować PLISY CLASSIC do każdego pomieszczenia. 
Więcej

Podkategorie

 • Plisy Roma Pearl

  Plisy z tkaniną ROMA Pearl charakteryzują się delikatnie porowatą, transparentną powierzchnią. Lewa strona tkaniny pokryta jest warstwą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne. Zaciemnienie zależne jest od barwy tkaniny, w przypadku jasnych kolorów zaciemnia ok. 20-35%, a ciemnych ok. 50-80%.

  Ze względu na właściwości antystatyczne tkanina jest łatwa w utrzymaniu czystości, można ją prać poprzez zamoczenie - zgodnie z instrukcją konserwacji.

  Kolekcja ROMA Pearl jest bardzo popularna ze względu na duży wybór kolorystyczny i przystępną cenę. 

 • Plisy Lyon

  Powierzchnia tkaniny PLIS LYON jest półprzezroczysta o delikatnym ukośnym splocie, tkanina obustronnie jednokolorowa.

  Nasi klienci doceniają tkaninę LYON za jej efektowność i adaptację dekoracyjną. PLISA LYON z powodzeniem może zastąpić firankę.

  Zaciemnienie zależne jest od barwy tkaniny, w przypadku jasnych kolorów zaciemnia ok. 10-25%, a ciemniejszych ok. 30-45%.

  Tkanina z warstwą antystatyczną, można ją prać poprzez zamoczenie - zgodnie z instrukcją konserwacji.

 • Plisy Milano

  Struktura tkaniny użytej do produkcji plis MILANO jest delikatnie porowata, transparentna o wysokiej gramaturze.

  Tkanina jest obustronnie w tym samym kolorze. Wysoka sztywność i grubość tkaniny plis MILANO sprawia, że plisy bardzo ładnie układają się w aranżacji. Klienci cenią plisy MILANO za estetyczny wygląd i gładkość materiału.

  Ciemne kolory tkanin MILANO zaciemniają w ok 70-90%, jasne ok 30-60%.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów