PLISY

ROLETY PLISOWANE, PLISY

Podkategorie

 • Plisy CLASSIC
  Plisy CLASSIC to nowoczesny sposób zasłonięcia okien, który pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Możliwość przesuwania plisy od góry i od dołu w świetle okna pozwala na dowolną regulację dopływu światła.
  Przystępna cena, solidne wykonanie i zastosowanie tkanin pierwszego gatunku do ich wykonania to główne atuty PLIS CLASSIC.
  Bogata kolorystyka zarówno tkanin, jak i profili pozwala dopasować PLISY CLASSIC do każdego pomieszczenia. 
 • Plisy Premium

  Plisy z tkaninami PREMIUM Art Studio to gwarancja najwyższej jakości dla klientów nie uznających kompromisów.

  Oferta kolekcji PREMIUM Art Studio skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość tkanin

  i podążanie za unikalną aranżacją.

  W kolekcji plis PREMIUM znajdą Państwo tkaniny TERMOIZOLACYJNE Z WARSTWĄ PERŁOWĄ (PEARL) o specjalnych właściwościach, które zapewnia umieszczona na zewnętrznej stronie warstwa perłowa. Perłowa powłoka odbija promienie słoneczne, dzięki czemu pomieszczenie chronione jest przed nadmiernym nagrzaniem. Zimą tkanina pomaga zatrzymać ciepło wewnątrz pomieszczenia.

 • Plisy Blackout

  Plisy BLACKOUT charakteryzują się całkowitą nieprzepuszczalnością światła.

  Tkaniny w 100% zaciemniające do produkcji plis BLACKOUT pozwalają na zaciemnienie pomieszczenia, jeśli chcemy wypocząć, uciąć sobie drzemkę, czy po prostu ukryć się przed światłem dziennym.

  Kolekcje plis BLACKOUT znajdą zastosowanie właściwie wszędzie tam, gdzie wymagane jest całkowite zaciemnienie pomieszczenia np. w sypialni, salach konferencyjnych, hotelach, teatrach, laboratoriach i innych pomieszczeniach.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów