Płatność - i-plisy.pl

Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym as-rolety.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
  • Przelewem/kartą online Przelewy24.pl: Wpłata na nasze konto następuje poprzez portal Przelewy24.pl pośredniczący w płatnościach w Polsce, umożliwiający automatyczne płatności do największych polskich banków.
    Czas realizacji* najczęściej wynosi 5-7 dni roboczych w przypadku firmy kurierskiej. Liczony jest od momentu złożenia zamówienia w trakcie którego dokonuje się wpłaty. Więcej informacji o systemie Przelewy24.pl na stronie www.Przelewy24.pl

  • Przelewem online Paynow.pl: Wpłata na nasze konto następuje poprzez portal Transferuj.pl pośredniczący w płatnościach w Polsce, umożliwiający automatyczne płatności do największych polskich banków.
    Czas realizacji* najczęściej wynosi 5-7 dni roboczych w przypadku firmy kurierskiej. Liczony jest od momentu złożenia zamówienia w trakcie którego dokonuje się wpłaty. Więcej informacji o systemie Transferuj.pl na stronie www.paynow.pl

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w kosztach i sposobach dostawy.