Formy płatności


Możliwe są następujące formy płatności:

 • Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego. W wybranych przypadkach sklep as-rolety.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.


 • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym as-rolety.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.


 • Przelewem/kartą online PAYU: Wpłata na nasze konto następuje poprzez portal PAYU.pl pośredniczący w płatnościach w Polsce, umożliwiający automatyczne płatności do największych polskich banków.
  Czas realizacji* najczęściej wynosi 24 do 48 godzin w przypadku firmy kurierskiej. Liczony jest od momentu złożenia zamówienia w trakcie którego dokonuje się wpłaty. Więcej informacji o systemie PAYU.pl na stronie www.payu.pl


 • Przelewem/kartą online Przelewy24.pl: Wpłata na nasze konto następuje poprzez portal Przelewy24.pl pośredniczący w płatnościach w Polsce, umożliwiający automatyczne płatności do największych polskich banków.
  Czas realizacji* najczęściej wynosi 24 do 48 godzin w przypadku firmy kurierskiej. Liczony jest od momentu złożenia zamówienia w trakcie którego dokonuje się wpłaty. Więcej informacji o systemie Przelewy24.pl na stronie www.Przelewy24.pl


 • Przelewem online TRANSFERUJ.PL: Wpłata na nasze konto następuje poprzez portal Transferuj.pl pośredniczący w płatnościach w Polsce, umożliwiający automatyczne płatności do największych polskich banków.
  Czas realizacji* najczęściej wynosi 24 do 48 godzin w przypadku firmy kurierskiej. Liczony jest od momentu złożenia zamówienia w trakcie którego dokonuje się wpłaty. Więcej informacji o systemie Transferuj.pl na stronie www.transferuj.pl


Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w kosztach i sposobach dostawy.