Roleta plisowana ROMA Pearl - termoizolacyjna View larger

RomaPearl

Nowy produkt

Roleta plisowana ROMA Pearl - termoizolacyjna

*Wymagane

Twoja konfiguracja
Cena (brutto)
61,50 zł

Więcej informacji


Rolety Plisowane Roma Pearl - termoizolacyjne (THERMO)

    Wysokiej jakości plisy Roma Pearl wykonywane są z tkanin termoizolacyjnych europejskich producentów. Tkanina jest delikatnie porowata o wysokiej gramaturze i średniej przepuszczalności światła. Plisy nie są przezroczyste co stanowi dobrą ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami nawet przy zapalonym wewnątrz oświetleniu, jednak mimo to przy jasnych kolorach nie nastąpi całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Kolekcja polecana szczególnie dla osób ceniących sobie prostą elegancję i gładkie, jednolite wykończenie. Duża różnorodność kolorystyczna sprawia, że rolety plisowane Roma Pearl znajdą zastosowanie niemal w każdym wnętrzu doskonale wpasowując się w pomieszczenie.

    Dzięki możliwości prania przez zamoczenie plisy mogą być z powodzeniem zamontowane w kuchni czy łazience lub dowolnym innym pomieszczeniu o zwiększonej wilgotności. Stosując się do instrukcji konserwacji i dbając, aby nie uległy nadmiernemu zabrudzeniu mamy pewność, że rolety będą nam służyły przed długi okres.

   Plisy termoizolacyjne Roma Pearl charakteryzują się zwiększoną odpornością na warunki cieplne. Dzięki powłoce perłowej z zewnętrznej strony plisy promienie słoneczne działające na tkaninę odbijają się dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się jak przy zwykłych tkaninach. Dodatkowym atutem jest to, iż tkanina jest wolna od PVC i trudnopalna, dzięki temu może znaleźć zastosowanie w miejscach bardziej narażonych na trudne warunki.

    Oczywiście jak każda tkanina z naszej oferty Roma Pearl posiada wymagane certyfikaty i atesty higieniczne Oeko-Tex® Standard 100 oraz PZH.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi tkaninami z naszej oferty.


- tkanina półzaciemniająca- tkanina wolna od PVC
- tkanina o zwiększonym odbiciu, perłowana- tkanina przeznaczona do prania poprzez zamoczenie,
zgodnie z instrukcją konserwacji
niepalne.png- tkanina z atestem na trudnopalność


Rolety Plisowane Art Studio 

    Rolety plisowane Art Studio to stosunkowo nowe jednak już popularne i lubiane przysłony okienne. Plisy bo tak przeważnie je się nazywa to rolety w postaci harmonijki, które niczym wachlarz można składać lub rozkładać przysłaniając okno.
Niewątpliwą zaletą plisy jest jej prosta i bezawaryjna metoda działania, a dzięki ponadczasowemu wyglądowi potrafi się wkomponować niemal w każde wnętrze. Kompaktowa budowa (grubość to tylko 20mm) znakomicie integruje się z ramą okna, a przy montażu inwazyjnym niemal całkowicie licuje z ramą okna dzięki czemu skrzydło okna można otworzyć na całą szerokość, co niekiedy jest niemożliwe przy zwykłych roletach.

    Plisy znakomicie nadają się zarówno do okien w kuchni jak i w łazienkach, ich specyficzna budowa powoduje iż są bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Prosta budowa rolet plisowanych wiąże się z niezawodnością i bardzo małą awaryjnością dzięki czemu mamy pewność długiego użytkowania.

    Różnorodność tkanin pozwala dobrać plisy do niemal każdego wnętrza. Od lekkich z dużą przepuszczalnością świetlną do pomieszczeń gdzie światło gra dużą rolę, do całkowicie zaciemniających tkanin blackout które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach typu sypialnia, sala konferencyjna, ślą komputerowa, pokój TV lub z projektorem.


wizuala.jpg


Prywatność i ustawienie w dowolnym fragmencie okna  

    Największą zaletą plis jest możliwość przysłonięcia dowolnego fragmentu okna, to co w tradycyjnych roletach czy żaluzjach jest niemożliwe do wykonania jest podstawą działania plisy. Tylko rolety plisowane dają możliwość przysłonienia środka okna lub jego dołu, jest to bardzo przydatne w pomieszczeniach znajdujących się na parterze lub biurach znajdujących się na poziomie zerowym. Zasłaniając dolny fragment okna możemy ograniczyć możliwość zaglądania do wnętrza pomieszczenia jednocześnie zachowując dopływ światła w górnej części okna.

    Mechanizm plisy Art Studio pozwala nam zasłaniać okna wybiórczo, np. sam dół, środek lub górę.


zalety.jpg

Z dbałością o każdy szczegół

    Oddajemy w Państwa ręce produkty najwyższej jakości. Wszystkie elementy używane do produkcji Plis Art Studio są produkcji europejskiej, zawsze staramy się aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości i wolny od wad. Używamy tylko elementów pierwszego gatunku poddanych testom jakościowym i zweryfikowanym przez nas lub naszych współpracowników. Tkaniny używane do produkcji naszych plis posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty higieniczne.

    Rolety mogą być montowane w przedszkolach, szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej gdzie wymagane są podwyższone warunki higieniczne.

  • Używamy tylko europejskich tkanin z atestami higienicznymi Oeko-Tex® Standard 100 oraz PZH

  • Plisy można prać przez zamoczenie (informacja w zakładce konserwacja)

  • Jako jedni z nielicznych dopasowujemy kolor sznurków do kolorystyki tkaniny

  • Profile plisy są wykonane z aluminium

  • Wszystkie elementy wykonane z tworzywa są produkcji polskiej

  • Udzielamy 24 miesięcznej GWARANCJI


jakosc_elementow.jpg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pomiar

Jak dokonać pomiaru?


Pomiar przy montażu inwazyjnym do listw przyszybowych.

1. Należy zmierzyć szerokość szyby (najlepiej w trzech punktach) i odjąć 2mm od najmniejszego wymiaru

2. Należy zmierzyć wysokość szyby


Pomiar przy montażu bezinwazyjnym na ramie okna.

1. Szerokość plisy powinna być większa od szerokości szyby o ok 4-6 cm.

2. Wysokość plisy powinna być równa wysokości ramy okna.


Pomiar okna dachowego

Pomiar okna dachowego.

Aby prawidłowo wykonać plisę dachową klient powinien podać dwa wymiary: 

1. przy krawędzi okna 

2. przy szybie

jak na schematach.

Przy oknach VELUX i Fakro wkazane jest podanie numeru z tabliczki znamionowej.

tabliczki_znamionowe.jpg


MONTAŻ


Instrukcja montażu inwazyjnego rolet plisowanych.Montaż bezinwazyjny na ramie okna.


1. mocujemy uchwyt na ramie okna

2. zaczep plisy montujemy do uchwytu

Czynność powtarzamy w czterech rogach3. położenia sznurka przy montażu plisy na ramie okna

4. położenie sznurka przy montażu bezinwazyjnym w świetle szyby.

Jeżeli plisa jest za luźna lub samoczynnie się zsuwa należy skrócić sznurki o taką samą długość z lewej i prawej strony.


2 innych produktów w tej samej kategorii: