Rolety Plisy | Najwyższa jakość i opinie | Sklep internetowy i-plisy.pl - i-plisy.pl

Rolety Plisy

Ogromny wybór kolorów tkanin i uniwersalność, jaką odznaczają się plisy rolety sprawiają, że stały się one niezwykle popularne w ostatnich latach. Zaletą jest także fakt, że plisy na okna bardzo łatwo udaje się zdemontować do czyszczenia. Materiał, z którego oferowane żaluzje plisy są wykonane, nie odkształca się. Powoduje to, że nawet po kilku ...

Ogromny wybór kolorów tkanin i uniwersalność, jaką odznaczają się plisy rolety sprawiają, że stały się one niezwykle popularne w ostatnich latach. Zaletą jest także fakt, że plisy na okna bardzo łatwo udaje się zdemontować do czyszczenia. Materiał, z którego oferowane żaluzje plisy są wykonane, nie odkształca się. Powoduje to, że nawet po kilku latach Państwa roleta plisowana nie wygładzi się. Dodatkowo nasze rolety plisy z łatwością pracują w dowolnej płaszczyźnie, pionowej, ukośnej czy poziomej.

Niewątpliwą jedną z największych zalet plis jest możliwość przysłonięcia dowolnego fragmentu okna, co przydatne jest szczególnie w pomieszczeniach znajdujących się na niższych kondygnacjach. Plisa w takim wypadku pozwala zachować prywatność pomieszczenia, a jednocześnie wpuścić do niego maksymalną ilość światła.

Obecnie posiadamy w ofercie kilkanaście kolekcji rolet plisowanych o różnych specyfikacjach dzięki którym każdy powinien znaleźć coś do swojego wnętrza. Zapraszamy do zakupów :-)

Więcej

Podkategorie

 • Plisy CLASSIC

  Plisy CLASSIC to nowoczesny sposób zasłonięcia okien, który pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Możliwość przesuwania plisy od góry i od dołu w świetle okna pozwala na dowolną regulację dopływu światła.

  Przystępna cena, solidne wykonanie i zastosowanie tkanin pierwszego gatunku do ich wykonania to główne atuty PLIS CLASSIC.
  Bogata kolorystyka zarówno tkanin, jak i profili pozwala dopasować PLISY CLASSIC do każdego pomieszczenia. 
 • Plisy PREMIUM

  Plisy z tkaninami PREMIUM Art Studio to gwarancja najwyższej jakości dla klientów nie uznających kompromisów.

  Oferta kolekcji PREMIUM Art Studio skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość tkanin i podążanie za unikalną aranżacją.

  W kolekcji plis PREMIUM znajdą Państwo tkaniny tradycyjne, a także  termoizolacyjne z warstwą perłową (PEARL). Specjalne właściwości tkanin termo zapewnia umieszczona na zewnętrznej stronie warstwa perłowa. Powłoka odbija promienie słoneczne, dzięki czemu pomieszczenie chronione jest przed nadmiernym nagrzaniem. Zimą tkanina pomaga zatrzymać ciepło wewnątrz pomieszczenia.

 • Plisy BLACKOUT

  Rolety plisowane BLACKOUT 100% zaciemniające to serie plis, w których użyte są tkaniny całkowicie nieprzepuszczające światła.

  Bardzo często tkanina ma wewnątrz warstwę gumową, która oprócz braku przepuszczania światła dodatkowo pełni rolę izolacji cieplnej. Plisy blackout znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest głębokie zaciemnienie pomieszczenia jak sypialnie, sale projekcyjne czy pracownie komputerowe. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę, że całość światła nie będzie zatrzymana, ze względu na specyfikę rolet plisowanych część będzie się dostawała przez otwory na sznurki i boczne części splisowania. 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów