Plisy PREMIUM | Najwyższa jakość i opinie | Sklep internetowy i-plisy.pl - i-plisy.pl

Plisy PREMIUM

Plisy z tkaninami PREMIUM Art Studio to gwarancja najwyższej jakości dla klientów nie uznających kompromisów.

Oferta kolekcji PREMIUM Art Studio skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość tkanin i podążanie za unikalną aranżacją.

W kolekcji plis PREMIUM znajdą Państwo tkaniny tradycyjne, a także...

Plisy z tkaninami PREMIUM Art Studio to gwarancja najwyższej jakości dla klientów nie uznających kompromisów.

Oferta kolekcji PREMIUM Art Studio skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość tkanin i podążanie za unikalną aranżacją.

W kolekcji plis PREMIUM znajdą Państwo tkaniny tradycyjne, a także  termoizolacyjne z warstwą perłową (PEARL). Specjalne właściwości tkanin termo zapewnia umieszczona na zewnętrznej stronie warstwa perłowa. Powłoka odbija promienie słoneczne, dzięki czemu pomieszczenie chronione jest przed nadmiernym nagrzaniem. Zimą tkanina pomaga zatrzymać ciepło wewnątrz pomieszczenia.

Więcej

Podkategorie

 • kolekcja PORTO Pearl...

  Plisy PORTO Pearl TERMO są najbardziej popularną kolekcją wśród plis premium. Dzięki niebanalnej stylistyce, wysokiej gramaturze i wysokim właściwościom termoizolacyjnym rolety plisowane wykonane z tkanin PORTO Pearl są najchętniej wybieraną kolekcją plis PREMIUM. Stonowane, eleganckie kolory z niejednolitym plecionym wzorem i duża termoizolacyjność tkaniny to niewątpliwie jedna z większych zalet, które decydują o popularności Porto Pearl.

  Tkanina PORTO Pearl zaciemnia w ok 30-50% przy jasnych kolorach i od 60-80% w ciemniejszych.

  Gramatura tkaniny PORTO Pearl TERMO to 170 g/m2.

 • kolekcja PARIS Pearl...

  Plisy z tkanin PARIS Pearl TERMO są jednymi z najpopularniejszych plis w naszej ofercie, ich różnorodna kolorystyka i przyciągająca uwagę struktura są bardzo atrakcyjne wizualnie dla kupujących. Tkanina charakteryzuje się dużą sztywnością i dosyć dobrym kryciem, będzie dobrym wyborem do salonów i sypialni. Właściwości termoizolacyjne sprawiają, że tkanina jest często wybierana przez naszych klientów w celu zmniejszenia temperatury w pomieszczeniu.

  Najczęściej wybieranymi kolorami plis Paris Pearl są popielaty i szary, jednak pozostała kolorystyka także znajduje uznanie u naszych klientów i jest dobierana do różnego rodzaju pomieszczeń.

  Tkanina PARIS Pearl zaciemnia w ok 20-40% przy jasnych kolorach i od 50-80% w ciemniejszych.

  Gramatura tkaniny PARIS Pearl TERMO to 100 g/m2.

 • kolekcja TOSCA Pearl...

  Tosca Pearl TERMO to kolejna ekskluzywna tkanina w naszej ofercie, znajdująca zastosowanie przede wszystkim w eleganckich, nowoczesnych wnętrzach. Delikatnie prążkowana przednia strona tkaniny z zewnątrz jest perłowana dzięki czemu chroni pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem. 

  Dostępna jest w dziewięciu niebanalnych kolorach, które potrafią elegancko przyozdobić niemal każde pomieszczenie. Jej właściwości termoizolacyjne będą przydatne szczególnie w mocno nasłonecznionych salonach i biurach.

  Tkanina Tosca Pearl zaciemnia w ok 20-30% przy jasnych kolorach i do 60% w ciemniejszych.

 • kolekcja CARIOCA

  Plisy CARIOCA to jedne z ładniejszych plis w naszej ofercie, często są wybierane przez naszych klientów ze względu na nowoczesną stylistykę i elegancki wygląd niemal w każdym pomieszczeniu. Szczególnie polecane do dużych salonów z dużą ilością przeszklenia, wtedy rolety plisowane CARIOCA pokazują cały swój urok. 

  Tkania rolety jest delikatnie kratkowana i niejednolita, obustronnie w tym samym kolorze, jest dostępna w trzynastu kolorach. W tej kolekcji plis przeważają szarości i ciemne brązy co jest doskonałym dopełnieniem nowoczesnych jasnych wnętrz.

  Tkanina PARIS Pearl zaciemnia w ok 20-30% przy jasnych kolorach i od 40-60% w ciemniejszych.

  Gramatura tkaniny CARIOCA to 150 g/m2.

 • kolekcja TOSCA

  Plisy z tkaniną TOSCA charakteryzują się delikatnością i bardzo gładką powierzchnią typu taft. Wysokogatunkowy materiał idealnie wpasuje się w każde eleganckie wnętrze biura bądź salonu. Tkanina w dużym stopniu przepuszcza światło jednak nie jest przezroczysta, będzie więc bardzo dobrym wyborem dla osób ceniących sobie prywatność.

  Tosca jest obustronnie w tym samym kolorze, zaciemnia w ok 2-30% przy jasnych kolorach i do 60% w ciemniejszych.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów